RecommenderGhost (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
