RecommenderGhost (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Roles
ne: भूमिका

en: Tracking scope
ne: ट्र्याकिङ स्कोप
