RecommenderGhost (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Pages
uk: Сторінки

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Roles
uk: Ролі

en: Method
uk: Спосіб

en: API key
uk: Ключ API

en: Recommendation
uk: Рекомендація

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: Custom JavaScript code
uk: Власний код JavaScript

en: Code snippet (before)
uk: Фрагмент коду (перед)

en: Code snippet (after)
uk: Фрагмент коду (після)

en: JavaScript scope
uk: Місце вставки JavaScript

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
uk: Не використовуйте теґи &lt;script&gt; в фрагментах коду javascript.

en: Available Tokens List
uk: Список доступних замінників

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
uk: %element-title використовує такі заборонені замінники з інформацією, яка ідентифікує особу: @invalid-tokens.

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Use PHP for tracking visibility
uk: Використання PHP для відстеження видимості

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings.
uk: Для налаштувань відстеження видимості введіть у це поле код PHP.
