RecommenderGhost (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Images
af: Beelde

en: Pages
af: Bladsye

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle
