RecommenderGhost (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Roles
az: Rollar
