RecommenderGhost (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Roles
bg: Роли
