RecommenderGhost (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Custom JavaScript code
fa: کد جاواسکریپت سفارشی

en: Code snippet (before)
fa: قطعه کد (قبل)

en: Code snippet (after)
fa: قطعه کد (بعد)

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fa: صفحه‌های که کد PHP زیر در آنها مقدار <code>TRUE</code> باز می‌گرداند. (فقط حرفه‌ای‌ها)

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fa: اگر گزینه PHP را انتخاب نموده‌اید، کد PHP را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند باعث خرابی سایت گردد.
