RecommenderGhost (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Roles
ca: Rols

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.

en: Tracking scope
ca: Abast del seguiment

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades

en: Add to the selected roles only
ca: Afegeix només als rols seleccionats

en: Add to every role except the selected ones
ca: Afegeix a cadascun dels rols excepte els seleccionats

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
ca: Si cap dels rols no està seleccionat, tots els usuaris seran seguits. Si un usuari té algun dels rols marcats, aquest usuari serà seguit (o exclós, depenent del paràmetre de més amunt).
