RecommenderGhost (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
