RecommenderGhost (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд
