RecommenderGhost (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Pages
nn: Sider

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Roles
nn: Roller
