RecommenderGhost (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Pages
te: పేజీలు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Roles
te: పాత్రలు
