RecommenderGhost (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
