RecommenderGhost (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Pages
et: Lehed

en: Content types
et: Sisutüübid

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid

en: Available Tokens List
et: Võimalike tunnuste nimekiri

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.
