RecommenderGhost (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
