RecommenderGhost (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Roles
hi: भूमिका
