RecommenderGhost (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Images
am: ምስሎች

en: Pages
am: ገፆች

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Roles
am: ሚናዎች
