RecommenderGhost (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Pages
is: Síður

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Roles
is: Hlutverk
