RecommenderGhost (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ
