RecommenderGhost (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Pages
pl: Strony

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Roles
pl: Role

en: API key
pl: Klucz API

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Related items
pl: Powiązane pozycje

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Custom JavaScript code
pl: Własny kod JavaScript

en: JavaScript scope
pl: Obszar JavaScript

en: Available Tokens List
pl: Lista dostępnych wzorców

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
pl: %element-title używa następujących zabronionych tokenów z osobistymi informacjami identyfikacyjnymi: @invalid-tokens.

en: Tracking scope
pl: Zakres śledzenia

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Use PHP for tracking visibility
pl: Użyj PHP do śledzenia widoczności

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).
