RecommenderGhost (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Pages
sk: Stránky

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: API key
sk: API kľúč

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: Custom JavaScript code
sk: Vlastný JavaScript kód

en: JavaScript scope
sk: Umiestnenie JavaScriptu

en: Available Tokens List
sk: Dostupné tokeny

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.
