RecommenderGhost (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Roles
ka: როლები
