RecommenderGhost (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Custom JavaScript code
lt: Savitas JavaScript kodas

en: JavaScript scope
lt: JavaScript sritis

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.
