RecommenderGhost (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Pages
sl: Strani

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Roles
sl: Vloge
