RecommenderGhost (7.x-1.8) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր
