RecommenderGhost (7.x-1.8) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Pages
kk: Беттер

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер
