RecommenderGhost (7.x-1.8) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ
