RecommenderGhost (7.x-1.8) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Roles
sq: Rolet
