RecommenderGhost (7.x-1.8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Pages
ug: بەت

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)
