RecommenderGhost (7.x-1.8) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Pages
ur: صفحات

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Header
ur: ہیڈر

en: Roles
ur: رولز
