RecommenderGhost (7.x-1.8) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Pages
mr: पाने

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
