Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: View
bs: Pregled

en: Options
bs: Opcije

en: Role
bs: Uloga

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Permissions
bs: Dozvole

en: and
bs: i
