Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Export
da: Eksportér

en: View
da: Vis

en: Options
da: Valg

en: Role
da: Rolle

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Add feature
da: Tilføj feature

en: Edit feature
da: Redigér feature

en: Empty
da: Tom

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Variables
da: Variable

en: New value
da: Ny værdi

en: Flush
da: Ryd

en: and
da: og

en: above
da: over
