Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: View
el: Προβολή

en: n/a
el: δ/υ

en: Options
el: Επιλογές

en: Role
el: Ρόλος

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Empty
el: Κενό

en: Permissions
el: Άδειες

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Data
el: Δεδομένα

en: and
el: και
