Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: View
eo: Vidu

en: Features
eo: Ecoj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Variables
eo: Variabloj

en: and
eo: kaj
