Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: View
et: Kuva

en: n/a
et: puudub

en: Options
et: Valikud

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Role
et: Roll

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Features
et: Omadused

en: Add feature
et: Lisa lisavõimalus

en: Empty
et: Tühi

en: Permissions
et: Õigused

en: Variables
et: Muutujad

en: Flush
et: Puhasta

en: Data
et: Andmed

en: and
et: ja
