Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: View
fi: Näytä

en: n/a
fi: ei mitään

en: Options
fi: Valinnat

en: Variable name
fi: Muuttujan nimi

en: Role
fi: Rooli

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Variables
fi: Muuttujat

en: New value
fi: Uusi arvo

en: Flush
fi: Tyhjennä

en: and
fi: ja
