Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: View
hr: Pregled

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Options
hr: Opcije

en: Role
hr: Uloga

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Features
hr: Značajke

en: Empty
hr: Prazno

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Variables
hr: Varijable

en: Flush
hr: Isprazni

en: and
hr: i
