Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Role
ka: როლი

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Permissions
ka: უფლებები
