Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: View
km: មើល

en: n/a
km: គ្មាន

en: Options
km: ជម្រើស

en: Role
km: តួនាទី

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Empty
km: ទទេ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: and
km: និង
