Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: and
ml: കൂടാതെ
