Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
