Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: View
nn: Sjå på

en: Role
nn: Rolle

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Empty
nn: Tom

en: Permissions
nn: Rettar

en: above
nn: over
