Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
