Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: View
pl: Widok

en: n/a
pl: n.d.

en: Options
pl: Opcje

en: Variable name
pl: Nazwa zmiennej

en: Role
pl: Rola

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Empty
pl: Pusty

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Variables
pl: Zmienne

en: New value
pl: Nowa wartość

en: Flush
pl: Wyczyść

en: and
pl: i

en: above
pl: powyżej

en: Idle
pl: Bezczynny
