Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: View
ps: ليد

en: Role
ps: ونډه

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Empty
ps: تش

en: Permissions
ps: اجازې

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: and
ps: او
