Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Options
ro: Opţiuni

en: Role
ro: Rol

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Features
ro: Caracteristici

en: Empty
ro: Gol

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Variables
ro: Variabile

en: Flush
ro: Golire

en: Data
ro: Dată

en: and
ro: şi
