Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Export
ru: Экспортировать

en: View
ru: Просмотр

en: n/a
ru: н/д

en: Options
ru: Настройки

en: Variable name
ru: Имя переменной

en: Role
ru: Роль

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Features
ru: Особенности

en: Add feature
ru: Добавить особенность

en: Empty
ru: Пусто

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Variables
ru: Переменные

en: New value
ru: Новое значение

en: Flush
ru: Сбросить

en: Data
ru: Данные

en: and
ru: и
