Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: View
sk: Zobraziť

en: n/a
sk: nie je

en: Options
sk: Nastavenia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Empty
sk: Prázdne

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Variables
sk: Premenné

en: New value
sk: Nová hodnota

en: Flush
sk: Vyprázdniť

en: Data
sk: Údaje

en: and
sk: a

en: above
sk: nad
