Record feature (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: View
sl: Prikaži

en: n/a
sl: n/d

en: Options
sl: Možnosti

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: and
sl: in
